Nov 2, 2016

Članovi LEPNS su 31. oktobra 2016. godine, po drugi put, dočekali učenike matematičkog smera gimnazije Jovan Jovanović Zmaj. Članovi laboratorije su učenicima ove gimnazije predstavili zanimanje eksperimentalnog psihologa i upoznali ih sa radom LEPNS. Učenicima su prvo prezentovane mogućnosti koje ima istraživač psiholog i raznovrsnost tema kojima psiholog može da se bavi, a nakon toga, učenici su imali mogućnost da pojedinačno prođu kroz različite eksperimentalne procedure. Posebno nas je obradovala činjenica da su učenici pokazali veliko interesovanje za različite aspekte eksperimentalne psihologije.

Ova poseta predstavlja lepo i veoma korisno iskustvo kako za srednjoškolce, tako i za članove laboratorije i nadamo se da će ovakvih poseta u budućnosti biti još više.